Facebook

Zadbamy o twój piękny uśmiech

Gabinety stomatologiczne

Pierwsze tygodnie dziecka - idealny moment na konsultacje stomatologiczne.

Rodzice niezależnie, czy po raz pierwszy oczekują narodzin potomstwa, czy też wcześniej byli w podobnej sytuacji często zadają pytanie, kiedy należy odwiedzić gabinet stomatologiczny z dzieckiem? Dentyści apelują, iż tego typu konsultacje powinny pojawić, się gdy tylko marzenie o dzieciątku jest na etapie wczesnej realizacji.

Jest to niezwykle ważne, bowiem już w początkowym trymestrze ciąży istotna jest dieta matki, wszelkie składniki, które spożywa mają niebywały wpływ na rozwój płodu, na rozwój tkanek, a co zatem idzie także na uzębienie. Kluczowym aspektem jest, by przyszła mama jeśli do tej pory unikała, by obecnie zaprzyjaźniła się z głównymi źródłami wapnia. Gdzie go znajdziemy? Otóż występuje on w produktach jakie spotykamy na co dzień na półkach sklepowych, czyli w mleku, serach, jogurtach. Każda kobieta powinna o tym pamiętać, gdyż jest to inwestycja w uzębienie maluchów na całe życie.

Na pierwszych wizytach młoda mama poszerzy swą wiedzę jak dodatkowo zadbać o odpowiednią dietę dziecka już po jego narodzinach, a także na późniejszym etapie. Zdobędzie wiedzę także w zakresie pielęgnacji jamy ustnej maleństwa oraz dziąseł. Ponadto uzyska informację jak odpowiednio dobrać smoczki oraz wszelkiego rodzaju gryzaki. Tego typu nowinki można uzyskać w każdym fachowym gabinecie dentystycznym, Stomatolog w Bielanach także służy pomocą w tego typu kwestiach. Zdarzają się sytuacje, gdy kobiety ani przed ani w trakcie stanu błogosławionego nie odwiedziły stomatologa, w takim przypadku należy udać się do niego w możliwie jak najszybszym czasie. Należy pamiętać dodatkowo o wizytach z maluchami także w momencie pojawienia się pierwszych ząbków, czyli mleczaków. Ciekawa oferta stomatologów nie tylko w Bielanach zdecydowanie ułatwi pierwszy kontakt z małym pacjentem, tak aby pierwsza wizyta nie była ostatnią. 

Menu

Mamy podpisaną umowę z NFZ
Akceptujemy karty płatnicze.
System ratalny na zabiegi medyczne.