Facebook

Zadbamy o twój piękny uśmiech

Gabinety stomatologiczne

Piękny i zdrowy uśmiech na wakacje

Wakacje to okres, kiedy każdy z nas robi wszystko, by wyglądać atrakcyjnie. Na długo przed latem rozpoczynamy różnego rodzaju ćwiczenia i diety odchudzające, potem zapisujemy się na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie itd. Wszystko po to, by pięknie prezentować się w stroju kąpielowym oraz żeby dobrze wychodzić na pamiątkowych zdjęciach z urlopów i wyjazdów.

A co z naszym uśmiechem? Czy o niego też odpowiednio zadbaliśmy? Przecież to on jest naszą najważniejszą wizytówką i to on jest na pierwszym planie na każdym wakacyjnym zdjęciu oraz podczas każdej letniej podróży.

Aby latem Twój uśmiech prezentował się pięknie, musi być przede wszystkim zdrowy, Dlatego koniecznie wybierz się na wizytę kontrolną do stomatologa w Brwinowie i zadbaj o to, by wyleczyć wszystkie ewentualne ubytki. Warto też rozważyć takie zabiegi jak skaling i piaskowanie, dzięki którym zęby nie tylko będą ładniejsze, ale i zdrowsze, przy okazji wpływając na zdrowie dziąseł. Jeśli chcesz, by Twój uśmiech był śnieżnobiały, rozważ zabieg wybielania zębów lub zapytaj dentystę o domowe metody wybielania. Ze świadomością, że Twój uśmiech wspaniale się prezentuje, dużo częściej i chętniej będziesz go pokazywał innym!

Menu

Mamy podpisaną umowę z NFZ
Akceptujemy karty płatnicze.
System ratalny na zabiegi medyczne.