Facebook

Zadbamy o twój piękny uśmiech

Gabinety stomatologiczne

Nowe lasery stomatologiczne

Coraz częściej w gabinetach stomatologicznych jako główny cel obiera się leczenie bez bólu. Nie jest to jednak możliwe, szczególnie w przypadku bardzo zaawansowanych stanów zapalnych lub też schorzeniach. Naturalnie istnieją już rozwiązania, dzięki którym leczenie staje się mnie bolesne do najpopularniejszych zaliczamy znieczulenie. Jednakże z biegiem czasu zaczęły powstawać nowe lasery, w których zastosowano nowe wiązki laserowe. Te zaś umożliwiają szybsze, a także bezbolesne leczenie. Czym wyróżniają się nowoczesne lasery?

Przede wszystkim są wielofunkcyjne oraz poręczne. Możemy je personalizować oraz korygować biorąc pod uwagę rodzaj oraz stopień choroby zębów. Są czułe, delikatne, a przede wszystkim bezpieczne. Co wpływa nie tylko na korzyść stomatologa, ale również pacjenta, który siedzi na fotelu. Dzięki nim praca w wybranym trybie chociażby na tkankach miękkich stanie się skuteczna i przyjemna. Wszystko zostało niebywale dokładnie opracowane. Aby działanie termiczne nie powodowało żadnych szkód. Owe lasery posiadają również specjalne systemy chłodzące.


Zalety zastosowywania lasera


*wszechstronne zastosowanie w wielu przypadkach,

*mnóstwo możliwości do indywidualnych pomysłów jego zastosowania,

*wykorzystanie zielonego wskaźnika, który naprowadza na dane miejsce leczenia,

*bardzo dokładne i dostępne są informacje o mocy danego urządzenia,

*dodatkowo zapewni antyseptyczność leczonych powierzchni.


Jeśli i Ty chcesz skorzystać z usług stomatologicznych na jak najwyższym poziomie, zapraszamy do Dentysty w podwarszawskich Bielanach.  

Menu

Mamy podpisaną umowę z NFZ
Akceptujemy karty płatnicze.
System ratalny na zabiegi medyczne.